Pokoje w Adinkerke

Mieszkania i pokoje do wynajęcia w Adinkerke

Jeden z naszych domków znajduje się w miejscowości wypoczynkowej "Walhof park". Okolica jest bardzo spokojna, a w pobliżu znajduje się centrum miejscowości, jak również w odległości 800 m. jest stacja kolejowa. W niedalekiej odległości znajduje się również park tematyczny Plopsaland. Główne wejście do parku znajduje się w odległości 1,5 km. Odległość do Morza Północnego wynosi 3 km. Kurort znajduje się również w niedalekiej odległość od granicy francuskiej, co sprawia, iż łatwo jest się tam dostać. Adinkerke jest częścią miasta de Panne. W Adinkerke znajdują się mniejsze sklepy oraz bary w rynku. Natomiast, jeśli chce się odwiedzić super market, większe sklepy, należy udać się do miasta De Panne.

Obiektem jest w pełni wyposażony dom typu bungalow z małym ogrodem. Znajduje się on przy większym ośrodku wypoczynkowym z zachowaniem pełnej prywatności. Teren jest ogrodzony, a wejść można jedynie poprzez bramę, która jest zabezpieczona przy pomocy kodu. Do bungalowu można się dostać poprzez drzwi frontowe, gdzie znajduje się korytarz prowadzący do poszczególnych pomieszczeń np. toalety, jadalni, salonu, która połączona jest z otwartą kuchnią. Kuchnia wyposażona jest w niezbędne naczynia wraz z artykułami stołowymi (widelce, łyżki, talerze, szklanki, kubki, itp.), jedną lodówkę kombi, mikrofalówki oraz zmywarkę do naczyń.

Na górze znajdują się 3 pokoje, które są połączone z łazienką wyposażoną w wannę z prysznicem, umywalkę i toaletę. W największym pokoju znajduje się podwójna sprężyna skrzyniowa z szafą. Dwa pokoje jednoosobowe są wyposażone w łóżka piętrowe i jedną szafę.
Na terenie ośrodka znajduje się jedno miejsce parkingowe zarezerwowane dla naszego bungalowu za bramą. W podstawowym planie taryfowym zapewniamy pościel i ręczniki dla każdego gościa.

Jesteś zainteresowany wynajęciem pokoju lub mieszkania w Adinkerke?

Zdjęcia w przygotowaniu

Kontakt

Logo Hafe

HAFE bvba
Bruggesteenweg 358,
8830 Hooglede (Gits)

Uwaga:
rozmawiamy tylko w językach angielskim, niderlandzkim i francuskim.

tel.: Leona Schollens +32 473 58 12 60
e-mail: rent.budget.room@gmail.com

BTW Nr BE 0477.812.102