Pokoje w Gistel

Mieszkania i pokoje do wynajęcia w Gistel

Obiekt znajduje się pomiędzy Brugią a Ostendą, blisko centrum miasta, do którego jest 600 m. Centrum miasta otoczone jest przez różnorodne sklepy, lokalne piekarnie oraz rzeźnika. Jest w nim również wiele sklepów, restauracji, barów o bogatej ofercie. Gistel jest niewielką miejscowością, która znajduje się pomiędzy Brugią a Ostendą, 20 min do centrum Brugii i 10 min do lotniska w Ostendzie. Do miejscowości można się dostać np. poprzez autostradę E40. Obiekt, to duży dom, który został wybudowany w późnych latach '60. W 2010 r. obiekt ten został odnowiony od podstaw. Znajduje się w nim system grzewczy, który odpowiada za dostarczenie ciepłej wody oraz ogrzanie w zimniejsze dni. Na parterze są dwa pokoje, które są połączone z kuchnią, łazienką, toaletą i pokojem wypoczynkowym. Na piętrze znajduje się pokój jednoosobowy oraz 3 pokoje dwuosobowe, duża łazienka, toaleta oraz oddzielnie prysznic.

Obiekt ma dostęp do sieci Wi-Fi, w salonie zainstalowany został telewizor, a w przyszłości wszystkie pokoje będą miały zainstalowane telewizory. Kuchnia jest w pełni wyposażona w niezbędne naczynia, komplet sztućców (widelce, łyżki, talerze, szklanki, kubki itp.). W kuchni znajdują się dwie lodówki kombi, co oznacza, iż każdy znajdzie miejsce na przechowanie żywności. Na wyposażeniu znajduje się również zmywarka. Do dyspozycji mieszkańców zostaje również przydzielony piekarnik z płytą do gotowania i mikrofalówka. W łazience na pierwszym piętrze została zamontowana zmywarka do naczyń. Teren otoczony jest przez ogrodzenie, a mieszkańcy mogą na głównym placu zostawić swoje samochody. Jesteśmy w stanie udostępnić również prywatny garaż. Każdy pokój został wyposażony w jedno lub dwa pojedyncze łóżka, jedną szafę, jedną jednostkę sanitarną, jedno biurko wraz z krzesłem.

W podstawowym planie taryfowym zapewniamy pościel i ręczniki dla każdego gościa. Klucz można schować w skrzynce na klucze, kod dostępu zostanie przesłany pocztą elektroniczną.

Jesteś zainteresowany wynajęciem pokoju lub mieszkania w Gistel?

Kontakt

Logo Hafe

HAFE bvba
Bruggesteenweg 358,
8830 Hooglede (Gits)

Uwaga:
rozmawiamy tylko w językach angielskim, niderlandzkim i francuskim.

tel.: Leona Schollens +32 473 58 12 60
e-mail: rent.budget.room@gmail.com

BTW Nr BE 0477.812.102